06.10.2023

Väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele finantslahendusi pakkuv SME Finance ja KredEx Krediidikindlustus tulid koos appi ülemaailmse haardega ettevõttele WWS Trading, kelle senised finantseerijad Covid-19 pandeemia ajal hätta jätsid. […] Loe edasi >

03.04.2018

Eesti laevatehas Baltic Workboats on hea näide, kuidas erinevate finantsinstrumentide kombineerimisel on võimalik müüki suurendada. Ettevõte finantseeris KredExi ekspordilaenuga laeva projekteerimist ja ehitamist, mis tarniti välisriiki ning KredEx Krediidikindlustusega sõlmitud pikaajaline eksporditehingute kindlustus andis ostjale võimaluse tasuda laeva eest 2 aasta jooksul. […] Loe edasi >

12.02.2015

Krimelte (uue nimega Wolf Group) räägib maksmata arvetega seotud riskidest ning krediidikindlustuse kasutamisest makseriskide haldamisel, sh ostja limiitide määramisest ja ostja ootamatust pankrotist.

12.02.2015

Juustu, või- ja vadakupulbri tootja ja eksportija E-Piim räägib, miks ebastabiilses maailmas on nii oluline ettevõttel oma krediidiriske kindlustada ja sh poliitilise riski kaitset omada.

12.02.2015

Puit- ja puitalumiinium akende ja välisuste valmistaja Viking Window räägib oma kogemustest müügiriskide kindlustamisel.