Aktsiaselts KredEx Krediidikindlustus
Registrikood 11948506
Sepise 7, 11415 Tallinn
+372 667 4100
krediidikindlustus@kredex.ee

Meeskond

Signe Rähesoo
juhatuse esimees
signe.rahesoo@kredex.ee

Katrin Savi
juhatuse liige, müügiosakonna juhataja
katrin.savi@kredex.ee
+372 508 4315

Helen Tõkman
kliendihaldur
helen.tokman@kredex.ee
+372 510 4004

Ruth Pallo
kliendihaldur
ruth.pallo@kredex.ee
+372 5627 5957

Oktjabrina Golovatjuk
lepingute spetsialist
oktjabrina.golovatjuk@kredex.ee

Agnes Kroon
vanemkrediidianalüütik
agnes.kroon@kredex.ee

Indrek Läte
riskihindamise osakonna juhataja
indrek.late@kredex.ee

Maarit Arro
jurist, vastavuskontrolli juht
maarit.arro@kredex.ee

Kahjukäsitluse spetsialist
kahjud@kredex.ee

Raina Toomvap
finantsjuht
raina.toomvap@kredex.ee

Mirje Sepp
IT arendusjuht
mirje.klaas@kredex.ee

Pärtel Riit
ärianalüütik
partel.riit@kredex.ee

Ave Sullin
juhtivanalüütik
(lapsehoolduspuhkusel)